Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FONTÄN, 1800-talets slut, i form av stående bevingad putti med korgformad bassäng, bly, klippformat postament i komposit, höjd 109 cm, slitage
2126
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här