Fontän 1800-talets slut

Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut
Fontän 1800-talets slut

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FONTÄN, 1800-talets slut, i form av stående bevingad putti med korgformad bassäng, bly, klippformat postament i komposit, höjd 109 cm, slitage

2126

2016-12-07