Fransk skola, omkring 1590, Mansporträtt

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FRANSK SKOLA
omkring 1590
Mansporträtt
Olja på duk, 65 x 52 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 401

3159

2016-12-08