Frederik Kruseman, Vinterlandskap med borgruin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-175 000 SEK

FREDERIK MARIANUS KRUSEMAN
Holland 1816-1882
Vinterlandskap med borgruin
Signerad och daterad Krusemann 1851. Olja på duk, 50,5 x 70 cm.

3185

2016-12-08