Gaspar Peeter II Verbruggen, Trädgård med fontän

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

GASPAR PEETER II VERBRUGGEN
Antwerpen 1664-1730 Antwerpen
Trädgård med blomstervaser och fontän
Signerad. Olja på duk, 118 x 152 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3163

2016-12-08