Georg Engelhard Schröder, Resande sällskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GEORG ENGELHARD SCHRÖDER
hans krets, 1700-tal
Resande sällskap från Osmanska riket
Olja på pannå 30 x 47,5 cm.

3058

2016-12-08