Giuseppe Giardiello, Kustmotiv med fiskare

Klubbat för:

30100 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

GIUSEPPE GIARDIELLO
Italien 1887-1920
Sydländskt kustmotiv med fiskare
Signerad G Giardiello. Olja på duk, 68 x 101,5 cm.

3200

2016-12-08