Gottfrid Kallstenius, Håvfiskare

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS
1861-1943
Håvfiskare
Signerad G Kallstenius. Olja på pannå, 21x28 cm.

3036

2016-12-08