Gottfrid Kallstenius, Utsikt mot söder

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS
1861-1943
Utsikt mot söder
Signerad Kallstenius. Olja på duk, 16,5 x 28 cm.

3099

2016-12-08