Gustaf Rydberg, Skånskt sommarlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GUSTAF RYDBERG
1835-1933
Skånskt sommarlandskap
Signerad och daterad G. Rydberg 1892. Olja på duk, 46,5 x 71 cm.

3004

2016-12-08