Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
HANS DAHL
Norge 1849-1937
Sällskap i roddbåt
Signerad Hans Dahl, Berlin. Olja på duk, 99 x 66 cm
3213
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här