Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Landskap med gård och vattendrag
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.
3014
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här