Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Norrländskt landskap
Signerad Helm. Osslund. Olja på duk fäst på pannå, 21,5 x 30,5 cm.
3012
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här