Holländsk skola, 1600-tal, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA
1600-tal
Kvinnoporträtt
Olja på duk, 57 x 51 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 116

3146

2016-12-08