Ilya Repin, Studie till målningen Caféet

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ILYA EFIMOVICH REPIN
Ryssland 1844-1930
Studie till målningen Caféet
Signerad Repin. Byerts och akvarell på papper, 10 x 7,5 cm.

3250

2016-12-08