Jasper van der Lanen, Départ pour la chasse

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JASPER VAN DER LANEN
Flandern 1592-1626, tillskriven
Départ pour la chasse
Olja på pannå, 44 x 67 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Collection Paul Delaroff, 1914

3144

2016-12-08