Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JASPER VAN DER LANEN
Flandern 1592-1626, tillskriven
Départ pour la chasse
Olja på pannå, 44 x 67 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Collection Paul Delaroff, 1914
3144
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här