Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Jag kan också värpa
Signerad Jenny Nyström. Akvarell på papper, 18,5 x 15 cm.
Denna tavla är en förlaga till ett Påskkort Nr 6490, utgivet av Axel Eliassons förlag 1916.
3073
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här