Jenny Nyström, Jag kan också värpa

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JENNY NYSTRÖM
1854-1946
Jag kan också värpa
Signerad Jenny Nyström. Akvarell på papper, 18,5 x 15 cm.
Denna tavla är en förlaga till ett Påskkort Nr 6490, utgivet av Axel Eliassons förlag 1916.

3073

2016-12-08