Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHAN EDVARD MANDELBERG
1730-1786
Batalj
Signerad och daterad J E Mandelberg 1757. Olja på duk, 53 x 67 cm.
3056
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här