Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHAN II TILL
Österrike 1827-1894
Pojke med blommor i hand
Signerad och daterad Till Joh. 1853. Olja på pannå, 29,5 x 37 cm.
3183
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här