Johan II Till, Pojke med blommor i hand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOHAN II TILL
Österrike 1827-1894
Pojke med blommor i hand
Signerad och daterad Till Joh. 1853. Olja på pannå, 29,5 x 37 cm.

3183

2016-12-08