Johan Krouthén, Kvarnen i Mölle

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Mölla, Skåne
Signerad och daterad Johan Krouthén 1920. Olja på duk, 50 x 70 cm.

3071

2016-12-08