Johan Krouthén, Strandbild med figurer

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Strandbild med figurer
Signerad Johan Krouthén. Olja på duk, 44 x 65 cm.

3104

2016-12-08