Johan Tirén, Renmärkning på fjället

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN TIRÉN
1853-1911
Renmärkning på fjället
Signerad J Tn. Olja på pannå, 50 x 78 cm.

3043

2016-12-08