John Bagnold Burgess, Förhöret

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHN BAGNOLD BURGESS
Storbritannien 1830-1897
Förhöret
Signerad J B Burgess. Olja på duk, 79 x 106 cm.

PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägares far på 1950-talet.

3181

2016-12-08