Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JOHN KINDBORG
1861-1907
Strandvy från Kasön
Signerad och daterad John Kindborg Kasön - 86. Olja på duk, 51 x 76 cm.
3038
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här