John Kindborg, Strandvy från Kasön

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHN KINDBORG
1861-1907
Strandvy från Kasön
Signerad och daterad John Kindborg Kasön - 86. Olja på duk, 51 x 76 cm.

3038

2016-12-08