Józef Simmler, Porträtt av Herr och Fru Genelli

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

JOZEF SIMMLER
Polen 1823-1868
Porträtt av Herr och Fru Genelli - ett par
Signerade och daterade J. Simler pinxit 1846. Olja på duk, 43 x 34 cm.

3210

2016-12-08