Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
JOZEF SIMMLER
Polen 1823-1868
Porträtt av Herr och Fru Genelli - ett par
Signerade och daterade J. Simler pinxit 1846. Olja på duk, 43 x 34 cm.
3210
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här