Konrad Simonsson, Motiv från Stora Sjötullen

Klubbat för:

9500 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KONRAD SIMONSSON
1843-1911
Motiv från Stora Sjötullen, Djurgården
Signerad och daterad Konrad Simonsson Stockholm 1899. Olja på pannå, 34 x 25 cm.

3007

2016-12-08