Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1800-tal, för åtta ljus, burformad stomme i brännförgylld mässing, behängd med olikslipade prismor i bergkristall och glas, höjd 88 cm, smärre skador, nagg, spår av el
2094
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här