Ljusstakar Directoire Frankrike

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Directoire, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld och mörkpatinerad brons, foten med växtornamentik, godronnerad bas och anfang, slät pelare, fasetterad ljuspipa, lösa manschetter, höjd 24 cm, smärre slitage

2010

2016-12-07