Ljusstakar, 1 par, Restauration

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, dekor av akantus mot pikerad botten, räfflad pelare, lösa manschetter, höjd 34,5 cm, slitage, smärre bristningar, manschetter omförgyllda

2009

2016-12-07