Louis Jean Desprez, Temple d´Isis

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LOUIS JEAN DESPREZ
1743-1804
Temple d'Isis vu de face à Pompeja
Signerad Desprez. Akvarellerad konturetsning, 47,5 x 69 cm.
.
PROVENIENS
Ellen Rasch Lindqvist, Stockholm

3022

2016-12-08