Louis Jean Desprez, Temple de Serapis à Pozzolo

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

LOUIS JEAN DESPREZ
1743-1804
Temple de Serapis à Pozzolo
Signerad Desprez. Akvarellerad konturetsning, 47,5 x 69,5 cm.
.
PROVENIENS
Ellen Rasch Lindqvist, Stockholm

3020

2016-12-08