Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
LOUIS JEAN DESPREZ
1743-1804
Temple de Serapis à Pozzolo
Signerad Desprez. Akvarellerad konturetsning, 47,5 x 69,5 cm.
.
PROVENIENS
Ellen Rasch Lindqvist, Stockholm
3020
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här