Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LUDOVICO CARRACHE
hans krets, Bolognaskolan, omkring 1580
Madonnan och barnet
Olja på duk, 92 x 73 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 103)
3155
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här