Marcus Larson, Skepp i brand

Marcus Larson, Skepp i brand
Marcus Larson, Skepp i brand
Marcus Larson, Skepp i brand
Marcus Larson, Skepp i brand
Marcus Larson, Skepp i brand
Marcus Larson, Skepp i brand

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MARCUS LARSON
1825-1864
Skepp i brand
Signerad och daterad Marcus Larson 1861. Olja på duk, 38 x 46 cm.

3088

2016-12-08