Marcus Larson, Skeppsbrott

Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott
Marcus Larson, Skeppsbrott

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MARCUS LARSON
1825-1864
Skeppsbrott
Signerad och daterad M Larson Düsseldorf 1859. Olja på duk, 64 x 95 cm.

3087

2016-12-08