Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal)
Porträtt av Gustav II Adolf (Gustavus Adolphus König in Schweden 1632)
Olja på pannå, 20 x 15,2 cm.
3176
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här