Oidentifierad konstnär, 1600-tal, Gustav II Adolf

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal)
Porträtt av Gustav II Adolf (Gustavus Adolphus König in Schweden 1632)
Olja på pannå, 20 x 15,2 cm.

3176

2016-12-08