Oidentifierad konstnär, Karl XII

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
1700-tal
Carolus XII Rex Sueciæ
Olja på duk, 47 x 39,5 cm.

3125

2016-12-08