Oscar Björck, Riddarhusets park

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

OSCAR BJÖRCK
1860-1929
Riddarhusets park
Signerad Oscar Björck. Olja på duk, 30 x 71 cm.

3028

2016-12-08