P. Salomon Domenchin de Chavannes, tillskriven
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
PIERRE SALOMON DOMENCHIN DE CHAVANNES
Frankrike 1672-1744, tillskriven
Landskap
Olja på duk, 53 x 65 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr. 448
3166
2016-12-08