P. Salomon Domenchin de Chavannes, tillskriven

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

PIERRE SALOMON DOMENCHIN DE CHAVANNES
Frankrike 1672-1744, tillskriven
Landskap
Olja på duk, 53 x 65 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr. 448

3166

2016-12-08