Per Ekström, Motiv från Öland

Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland
Per Ekström, Motiv från Öland

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Motiv från Öland
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 83 x 117 cm.

3097

2016-12-08