Klubbat för:
85000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PER HASSELBERG
1849-1894
Grodan
Signerad och daterad P. Hasselberg 1891 samt monogramsignerad och daterad 1893. Mörkpatinerad brons, höjd 45 cm.
Gjutarstämpel Otto Meyers eftr.
3064
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här