Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
PHILIP RICHARD MORRIS
England 1838-1902
Vårens ankomst
Otydligt signerad och daterad. Olja på duk, 124 x 73 cm.
3211
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här