Philip Richard Morris, Vårens ankomst

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

PHILIP RICHARD MORRIS
England 1838-1902
Vårens ankomst
Otydligt signerad och daterad. Olja på duk, 124 x 73 cm.

3211

2016-12-08