Potpurriurna, Ryssland

Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland
Potpurriurna, Ryssland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

POTPURRIURNA, Ryssland 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, fyrkantig fotplatta, postament med roulettedekor, klockformad kupa i glas med fasettslipad dekor, höjd 36 cm, slitage, smärre lagningar

2121

2016-12-07