Potpurriurna, Ryssland
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
POTPURRIURNA, Ryssland 1800-talets första hälft, brännförgylld brons, fyrkantig fotplatta, postament med roulettedekor, klockformad kupa i glas med fasettslipad dekor, höjd 36 cm, slitage, smärre lagningar
2121
2016-12-07