Poul Friis Nybo, Elegant dam vid balkong

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

POUL FRIIS NYBO
Danmark 1869-1929
Elegant dam vid balkong - motiv från Frankrike
Signerad och daterad Friis-Nybo -10. Olja på pannå, 34 x 26 cm.

3197

2016-12-08