Ramar för väggfält rokoko

Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko
Ramar för väggfält rokoko

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

RAMAR för VÄGGFÄLT, stockholmsarbeten i rokoko, träskuren dekor, framtagen fragmentariskt originalförgyllning och bemålning i grönt, krönande listverk, centralt placerad rocaille, rektangulärt urtag för målning med rundade hörn, innermått 38,5 x 93, yttermått 63,5 x 126,5 cm, slitage, dekorskador

2145

2016-12-07