Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
RYNO FRIEBERG
född 1920
Interiör från konstnärens hem på Tulegatan
Signerad och daterad Ryno 1988. Olja på duk, 36 x 53 cm.
3119
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här