Ryno Frieberg, Interiör från konstnärens hem

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RYNO FRIEBERG
född 1920
Interiör från konstnärens hem på Tulegatan
Signerad och daterad Ryno 1988. Olja på duk, 36 x 53 cm.

3119

2016-12-08