Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
SEMION FEDOROVICH FEDOROV
Ryssland 1867-1910
Stuga vid skogsglänta
Signerad. Olja på duk, 80,5 x 55,5 cm
3244
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här