Semion Fedorovich Fedorov, Stuga vid skogsglänta

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

SEMION FEDOROVICH FEDOROV
Ryssland 1867-1910
Stuga vid skogsglänta
Signerad. Olja på duk, 80,5 x 55,5 cm

3244

2016-12-08