Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
SEVILLASKOLAN
omkring 1650
Bonde med hatt
Olja på duk, 54 x 40 cm i samtida spansk ram
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 3406
3174
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här