Spatserkäpp, 1800-talets mitt

Spatserkäpp, 1800-talets mitt
Spatserkäpp, 1800-talets mitt
Spatserkäpp, 1800-talets mitt
Spatserkäpp, 1800-talets mitt
Spatserkäpp, 1800-talets mitt
Spatserkäpp, 1800-talets mitt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

SPATSERKÄPP, 1800-talets mitt, knoppen i elfenben med erotiskt motiv, mässingsmonteringar och mahogny, längd 92,5 cm, lagningar

2142

2016-12-07