Stenskiva från Komsta 17/1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

STENSKIVA, Komsta, 1700-talets andra hälft/1800-talets första hälft, senare underrede i barockstil av ek och furu medföljer, bemålat, höjd 78, 175 x 83 cm, smärre slitage och nagg, naturliga sprickbildningar

2041

2016-12-07