Stenskiva från Komsta 17/1800-tal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
STENSKIVA, Komsta, 1700-talets andra hälft/1800-talets första hälft, senare underrede i barockstil av ek och furu medföljer, bemålat, höjd 78, 175 x 83 cm, smärre slitage och nagg, naturliga sprickbildningar
2041
2016-12-07