Tabriz, antik, Haji Jalili

Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili
Tabriz, antik, Haji Jalili

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

TABRIZ, antik, Haji Jalili, 169 x 122 cm, något reducerad kortsida, slitage, skador

2349

2016-12-07