Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
TABRIZ, antik, Haji Jalili, 169 x 122 cm, något reducerad kortsida, slitage, skador
2349
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här