Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
TEMPELLEJON, ett par, 1800-tal eller äldre, Indonesien, i form av sittande mytologiskt lejon, träskuren dekor, höjd 150-153 cm, färgbortfall, skador och lagningar, torrsprickor
2150
2016-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här